top of page

O MNĚ

Jsem pyšná MÁMA Elišky a Julinky a jsem KREATIVNÍ SNÍLEK, který si plní sny a má to štěstí, že dělá práci, kterou zbožňuje. 

Již od dětství mě fascinuje vše kolem makeupu, vlasů a krásy vůbec. Je úžasné pozorovat, jak se žena díky pár tahům štětcem mění v krásnou, sebevědomou labuť. Průlomový pro mě byl nákup mé první knihy o líčení od Roberta Jonese v mých třinácti letech, kdy jsem začala objevovat nové profesionální techniky.

Od té doby studuji makeup více a více do hloubi a snažím se neustále zdokonalovat. V roce 2013 jsem absolvovala Rekvalifikační a Svatební kurz v profesionální škole makeupu Surface pod vedením přední vizážistky Barbory Nevické.

Při mateřské jsem dokončila bakalářské studium ekonomie, ta ale není mou prioritou. 

Na popud klientek, které projevily zájem i o kosmetické služby jsem na jaře 2016 dokončila Rekvalifikační kosmetický kurz u mistryně v oboru, paní Feřtekové a nyní si můžete dopřát kromě péče dekorativní, i péči kosmetickou. :) 

Další velmi poptávánou službou je fotografování, které bylo dalším krokem v rozvoji služeb. Vždy mě velmi bavilo, ale díky neustálému kontaktu s nejlepšími fotografy v oboru, se kterými spolupracuji jako vizážistka se jednoduše stalo další mou vášní. 

bottom of page