top of page

FOTOGRAFOVÁNÍ

Co mě baví fotit nejvíc? Ženy, děti a šťastné rodinky. Portfolia k nalezení v jednotlivých podsekcích, více fotografií najdete na mém facebooku s názvem Beauty by BellaSima 

 

Většinou kombinuji focení v ateliéru s exteriérem. Miluji zlatavé světlo při západu Slunce a něžnost výsledných fotografií přes okno, které mám v ateliéru opravdu velké :) Nejradši pracuji s denním světlem, ale když nejsou světelné podmínky ideální, samozřejmostí je i varianta umělého osvětlení.

 

Při focení je pro mě zásadní příjemná atmosféra, jen tak mohou vznikat  ty nejlepší snímky :)

A jaký je postup, když máte zájem o focení? Samozřejmě mne první kontaktujte a řekněte mi svou představu. Domluvíme si termín a dáme dohromady i styling, který si na focení vezmete s sebou. Dámy si mohou bezplatně zapůjčit styling i ode mě. V ateliéru mám pro Vás desítky šat. Při newborn focení jsou k dispozici rekvizity jako deky, čepičky, andělská křidélka apd. :) 

V případě zájmu o komplet svatební vizáže a svatebního focení, si rezervujte svů termín co nejdříve. Počet focení svateb je v sezóně omezený z důvodu časové náročnosti následného postprocessu. Děkuji za pochopení. :)

Po odfocení Vám pošlu náhledy fotografií k výběru do 3 pracovních dní. Nebojte se přiložit k výběru i svá přání, co úprav týče. Vybrané fotografie ručně retušuji s velkou pečlivostí a odkaz na jejich stažení v nejvyšším rozlišení poskytuji do 14 dní, ve svatební sezóně měsíc. Postprocess je pro mne velmi důležitou součástí výsledného díla, tak po mne prosím neupravené fotografie nežádejte, neposkytuji je. 


 

 

  

 

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

 

 

bottom of page